Infolinia 6666 4444 9
gwarancja-jakosci

Ponad 14 lat doświadczenia

Potwierdzenie naszej skuteczności to opinie naszych klientów:

cis

Firma ECO Synergia Sp. z o.o. dała się poznać jako solidny, rzetelny i terminowy wykonawca zleconych prac. Polecam firmę jako sprawdzonego, zaufanego i uczciwego partnera.

Marcin Odrobina
Odrobina

Organizacja i przebieg prac nie pozostawiał najmniejszych zastrzeżeń. Firma charakteryzuje się dyspozycyjnością i pełnym zaangażowaniem w realizowanie potrzeb oraz wymagań Inwestora. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę ECO Synergia Sp. z o.o. przyszłym Inwestorom.

Katarzyna Rzepa

Witko

Prace zostały wykonane terminowo, zgodnie z ustaleniami, przy zachowaniu właściwej jakości i z należytą starannością. Firma posiada solidną, wyspecjalizowaną kadrę oraz niezbędne wyposażenie techniczne.

Zbigniew Witko
Klose

Niewątpliwie mocną stroną firmy jest rzetelność. Oferta nie wywołuje wątpliwości i pozwala podjąć trafną decyzję. Polecamy firmę Eco Synergię Sp. z o.o. wszystkim inwestorom jako solidnego i sprawdzonego partnera.

Dyrektor Czerskiej Fabryki Mebli Grzegorz Jóźwiak

Zbuduj z nami Swój energooszczędny dom

Lehmann

Firma w pełni zasługuje na zaufanie. Uważam, że to kluczowa wiadomość dla tych, którzy jako klienci cenią sobie fachowość prowadzenia transakcji.

Joanna Lehmann
Gadek

Współpraca przebiegała sprawnie i charakteryzowała się wysokim poziomem merytorycznym. W przyszłości zamierzamy nadal korzystać z usług firmy ECO Synergia Sp. z o.o. i polecamy ją wszystkim tym, którym zależy na indywidualnym i rzetelnym podejściu do klienta.

Dariusz Gadek

Filmy

Strona korzysta
z plików Cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.