Infolinia 6666 4444 9
gwarancja-jakosci

Odnawialne źródła energii to już nasza teraźniejszość, a możliwości ich zastosowania są niemalże nieograniczone. Celem ECO Synergii jest dostarczenie kompleksowych i optymalnych rozwiązań dla wszystkich tych, którzy poszukują ekologicznych, bezpiecznych i oszczędnych źródeł energii, zarówno w domu jak i firmie. Od powstania firmy w 2010 roku znajdujemy rozwiązania ekologiczne dopasowane do potrzeb naszych klientów i zapewniające wysoką ekonomikę. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, potrafimy stworzyć domy zero energetyczne i zero energetyczne plus. Nasze produkty gwarantują trwałość i bezpieczeństwo użytkowania na długie lata, a efektem ich zastosowania są niskie rachunki za użytkowanie domów i firm naszych klientów.

152011355-1024x779

ECO Synergia to jakość poparta pasją i 10 letnim doświadczeniem

Firma ECO Synergia posiada w ofercie szeroki asortyment produktów tworzonych zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej, z materiałów, które nadają się do ponownego przetworzenia oraz pełen zakres usług, dzięki którym nasz Klient może liczyć na naszą współpracę przez cały przebieg realizowanych działań.

Produkty z Oferty Eco Synergii to przede wszystkim:

oraz usługi hydrauliczne:

Odzwierciedleniem naszych starań jest ponad 1000 zrealizowanych umów na instalację pomp ciepła, fotowoltaiki, rekuperacji czy kolektorów słonecznych.

Strona korzysta
z plików Cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.