Infolinia 6666 4444 9
gwarancja-jakosci

Montaż paneli fotowoltaicznych na dachu z blachodachówki?

Nie można zaprzeczyć, że ekologia jest obecnie w cenie. Musimy niewątpliwie dołożyć wszelkich starań do tego, aby stan naszej planety nie pogarszał się jeszcze bardziej. Dlatego jeśli stoisz przed budową nowego domu lub chcesz nieco zmodernizować stojący już budynek, powinieneś z pewnością zastanowić się nad montażem paneli fotowoltaicznych. Dowiedz się, jakie korzyści płyną z posiadania instalacji fotowoltaicznej, dlaczego warto się na nią zdecydować i czy się to opłaca. Tłumaczymy również, w jaki sposób można zamontować panele fotowoltaiczne na dachu z blachodachówką. Dowiedz się więcej na ten temat i bądź świadom wszystkiego przed podjęciem decyzji o tej niezwykle istotnej inwestycji, która może zmienić Twoje życie na lepsze!

1e

Fotowoltaika – zmiana na lepsze

Montaż paneli fotowoltaicznych jest obecnie kwestią niezwykle opłacalną, nad którą zdecydowanie warto się zastanowić. Wynika to z kilku znaczących czynników. Przede wszystkim od montażu paneli fotowoltaicznych możemy oczekiwać znacznych oszczędności. Owszem, początkowe koszty mogą być całkiem duże, ale warto wziąć pod uwagę takie istotne kwestie, jak możliwość odliczenia sobie instalacji fotowoltaicznych od podatku, ubieganie się o dofinansowanie na montaż paneli z licznych programów rządowych. W efekcie koszty mogą nie być przerażające i zwrócić się w ciągu kilkunastu lub kilkudziesięciu miesięcy regularnego i intensywnego pozyskiwania energii. To bardzo kusząca wizja! Warto zdecydować się na fotowoltaikę w miejscu naszego zamieszkania, tym bardziej, że systemy to są niezwykle wytrzymałe i odporne na nawet najgorsze warunki atmosferyczne.

Porady dotyczące montażu paneli fotowoltaicznych

Warto pamiętać, że można zdecydować się na montaż paneli fotowoltaicznych nie tylko na dachu, ale również na terenie obok domu. Jeśli chodzi o zainstalowanie fotowoltaiki na gruncie czy dachu płaskim, to trudno mówić o głębszej filozofii oraz znacznych utrudnieniach. Nieco gorzej sytuacja wygląda, kiedy mowa o dachu skośnym, szczególnie takim pokrytym dachówką ceramiczną. Montaż paneli oraz całej instalacji fotowoltaicznej na dachówce oraz blachodachówce to nie lada wyzwanie, które jednak jest stuprocentowo wykonalne – wymaga jedynie nieco więcej zaangażowania oraz przygotowania specjalnej konstrukcji wsporczej. Dachówki nie są przyjazne dla montażu paneli fotowoltaicznych, ale wszelkiego rodzaju techniczne rozwiązania są obecnie bardzo dobrze przemyślane. Specjalne uchwyty, śruby oraz zastosowanie odpowiednich rozmiarów krokwi sprawia, że nawet najmniej sprzyjające pokrycia stają się przyjazne, a żadne dachy nie stoją na przeszkodzie, aby zdecydować się na montaż paneli fotowoltaicznych.

Instalacja paneli fotowoltaicznych na dachówce – zaufaj profesjonalistom!

Aby fotowoltaika działała skutecznie i pozwalała na znaczne oszczędności, z pomocą przychodzą profesjonaliści, dla których mocowania paneli fotowoltaicznych na dachu pokrytym dachówką nie jest jakimkolwiek wyzwaniem. Mowa rzecz jasna o naszej firmie. W zakresie montażu tego rodzaju konstrukcji jesteśmy niekwestionowanymi liderami na rynku. Niezależnie od tego, z jakiego materiału jest skonstruowany dach, mamy w zanadrzu zestawy specjalnych śrub, szyny oraz skuteczne systemy fotowoltaiczne służące do pozyskiwania tak zwanej zielonej energii. Z tych elementów jesteśmy w stanie skonstruować szereg instalacji, które będą sprawować się świetnie przez dziesiątki lat. W zależności od Państwa potrzeb, jesteśmy w stanie wykonać montaż zarówno niewielkiej, skromnej konstrukcji, jak i robiącej wrażenie farmy fotowoltaicznej, zarówno na dachu płaskim, jak i skośnym, niezależnie od jego pokrycia. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i opowiedzenia o swoich oczekiwaniach względem nowych paneli fotowoltaicznych. O naszej renomie świadczą opinie wielu zadowolonych klientów, dzięki czemu jesteśmy specjalistami, którym naprawdę możesz zaufać. Panele fotowoltaiczne najwyższej jakości na dachu z blachodachówki – w zakresie montażu takiego systemu oraz innych tego rodzaju usług skontaktuj się z nami!

2e

Strona korzysta
z plików Cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.