Infolinia 6666 4444 9

Dofinansowanie
„Mój prąd”

Dotacje z programu „Mój Prąd” mają wspierać rozwój mikroinstalacji fotowoltaicznej. Trzeci nabór do programu rozpocznie się w drugim kwartale 2021 roku.

Kto może skorzystać?

Każda osoba fizyczna, która chce wytwarzać energię elektryczną na własny użytek oraz ma podpisaną umowę na wprowadzenie do sieci wytworzonej energii elektrycznej. Instalacja podlegająca dotacji nie może być mniejsza nić 2 kW ani większa niż 10 kW i dotyczy jedynie nowo powstających elektrowni słonecznych.

Ile zyskasz?

Wysokość dofinansowania obejmuje maksymalnie 50% kosztów instalacji jednak nie mogą one przekroczyć 5 000 zł na jedną inwestycję. Co istotne całość dotacji jest zwolniona z podatku PIT,  nie musisz jej uwzględniać w zeznaniu podatkowym. Ponadto koszty inwestycji, które nie zostały pokryte dotacją możesz odliczyć od podatku.

Program Czyste
Powietrze

Ogólnopolski program wsparcia finansowego na wymianę źródeł ciepła.

Dla kogo?

Dla właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Zakres wsparcia

Dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy, oraz przeprowadzenia niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku.

Kwota dofinansowania

Dotacja może wynosić do 30 000 zł dla podstawowego poziomu dofinansowania i 37 000 zł dla podwyższonego poziomu dofinansowania.

Szwedzka dotacja do
pomp ciepła

W marcu 2021 roku rusza dofinansowanie do pomp ciepła Nibe w kwocie 5000 PLN. Jako autoryzowany Partner przeprowadzimy Państwa przez cały proces otrzymania dotacji. Zapraszamy

Kredyt

Posiadamy dogodny i łatwo dostępny kredyt na finansowanie odnawialnych źródeł energii takich jak: Pompy Ciepła, fotowoltaika, kotły gazowe, rekuperacje czy kolektory słoneczne. Kredyt udzielany przez Bank BNP Paribas na okres do 60 miesięcy z oprocentowaniem rocznym w wysokości 3,6%

Leasing

Doskonały produkt dla firm, udzielany na okres nawet do 120 miesięcy w wersji leasingu operacyjnego lub finansowego. Opłata wstępna od 5%, wykup nawet 1%. Finansowany przez Santander Bank Polska S.A. lub PKO Leasing S A.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.